НОВОРІЧНИЙ ЗНИЖКОПАД ВІД КІКТЕНКО -25% !!!


НОВОРІЧНИЙ ЗНИЖКОПАД ВІД КІКТЕНКО

Всі присутні на Заключній Конференції 2016 року Української оріхової Асоціації були приємно здивовані виступом шановного ГУРУ горіхознавства КІКТЕНКО Миколи Федоровича, який у своєму виступі повідомив про особливу знижку для горіховодів України на двухрічні щеплені саджанці волоського горіху власного розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» (Молдова).

Микола Федорович зазначив, що вагомим здобутком у розвиток горіхової галузі України у 2016 року є відкриття прямого централізованого постачання саджанців горіху з розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» у Молдові до горіховодів України, який організував та виконав ТОВ «Горіхові сади України».

Тому, як власник розплідника SRL «Gospodarul-Rediu», напередодні Новорічних свят та власного ювілею Микола Федорович КІКТЕНКО надає всім горіховодам України значну знижку на двухрічні щеплені саджанці волоського горіху у 2017 році, які буде і надалі постачати на Україну ТОВ «Горіхові сади України».

А надалі приємно здивовані учасники Конференції були присутні змогли побачити та почути, як ретельно точно були перераховані і наголошені нові ціни на саджанці 2017 року. Надалі зразу на Конференції, в урочистій обстановці, був підписаний контракт між директором розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» Кіктенко М.Ф. та директором  ТОВ «Горіхові сади України» Юдіним Г.О.

НОВОРІЧНИЙ ЗНИЖКОПАД ВІД КІКТЕНКОПерша поставка саджанців горіху під весняну посадку запланована на кінець березня 2017 року.

Тому поспішайте - НОВОРІЧНИЙ  ЗНИЖКОПАД розпочався!!!


 

Календарь событий

Ноябрь 2017
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
1. 06 2017 22:59 ГОЛОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ УГА 2017 РОКУ Запрошуємо Вас взяти участь у ГОЛОВНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ РОКУ:  7 грудня 2017 року у м. Київ, вул. Р. Окіпної, 2, Конференц-зал готелю «Турист» Це Ваш реальний шанс почати та посилити можливості власного горіхового бізнесу та отримати знання по найсучаснішім новаціям в створенні рентабельних горіхових садів за допомогою практики вирощування горіха грецького, фундука в різних кліматичних умовах України (сорти, саджанці, технології, проектування, догляд за садом, економіка). Станьте лідером галузі !
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1. 18 2017 23:44 Участие УГА в Укр-нем пищевом форуме. С целью поддержки украинских экспортеров и импортеров и углубления сотрудничества с товаропроизводителями Федеративной Республики Германии, Торгово-промышленная палата Украины во взаимодействии с Центром поддержки экспорта в ЕС «Агроторговля Украины» Министерства продовольствия и АПК Германии, Посольством Федеративной Республики Германии в Украине и Немецко-Украинский промышленно - торговой палатой провела Украинский-немецкий форум пищевых продуктов и выставку.
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Реклама

 

Яндекс.Метрика
https://www.facebook.com/

Украинская Ореховая Ассоциация © 2017
Разработка сайта