Конференція Селекція плодових культур


  PetroПредставник Української горіхової асоціації від Рівненської області прийняв участь у роботі наукової конференції в Республіці Білорусь - «Институт плодоводсва» (Самохваловичі, Мінский район). Конференція відбувалась 22-25 серпня 2017 року. В роботі Міжнародної наукової конференції «Актуальні питання сучасної селекції плодових культур» взяли участь: Румунія, Казахстан, Україна, Азербайджан, Польща та Російська Федерація. Програма конференції включала пленарні засідання і стендові сесії за наступними напрямками: генетико-молекулярні дослідження в селекції; інтродукція і раціональне використання генетичних ресурсів рослин; вивчення сучасного асортименту плодових та ягідних культур; екологічні аспекти агропромислового комплексу; маркетингові дослідження сучасного асортименту плодових та ягідних культур й їх переробки.

   Важливо зауважити, що інститут – це потужна науково-виробнича організація до складу якої входять відділи: селекції плодових культур, технології вирощування кісточкових культур (в тому числі фундука та волоського горіха), розсадництва, селекції ягідних культур, технологій в ягідівництві, зберігання і переробки, маркетингу.

   Конференція це 3 робочих дні інновацій, технологій, роботи екотехнопарку, практичної роботи та виїздів на дослідні й виробничі ділянки. Від України виступив професор Скрипчук П.М. з темою «Інновації, селекція, еколого-економічна оцінка виробництва органічних волоського горіха та фундука». Вкрай пізнавальною була екскурсія в ЗАТ «Струнні технології» - екотехнопарк завтрішнього дня. Екотехнопарк це технології завтрішнього дня щодо вантажних і пасажирських перевезень, екологічного вирощування овочів і фруктів, вирощування грибів і винограду тощо.

                           Скрипчук Петро Михайлович д.е.н., проф. НУВГП Громадська організація «Зелені ініціативи Рівного», керівник осередку «Української горіхової Асоціації»

 Доповнення: У січні 2009 року підписано договір про співпрацю між «Української горіхової Асоціації» і «Інститутом плодоводста».У Білорусії 4 сорти грецького горіха внесені в національний реєстр сортів: Пам'ять Мінова, Пінський, Самохваловічскій-1, Самохваловічскій-2.Така співпраця дозволяє розширити сортимент грецького горіха на території України.

 

Календарь событий

Январь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Реклама

 

Яндекс.Метрика
https://www.facebook.com/

Украинская Ореховая Ассоциация © 2017
Разработка сайта