Звіт про заходи ВГО «Українська горіхова асоціація» за 2017 рік.


Звіт про заходи ВГО «Українська горіхова асоціація» за 2017 рік.

1.Конференціі і семінари:

1.1. м. Дніпро, 22-25 лютого,  Міжнародна виставка «Агропром-2017».

1

Всеукраїнська громадська Організація «Українська горіхова Асоціація» виступила співорганізатором традиційної щорічної виставки. Наш стенд відвідали кілька сотень фермерів і підприємців. Замовлені саджанці для посадки навесні.

1.2. м. Дніпро, 23 лютого, Науково – практичний семінар «Новації в горіхівництві для початківців і професіоналів. Розвиток горіхового бізнесу від початку до успіху».

В рамках проходящей виставки організован и проведен семінар в якому прийняли участь фахівці в галузі горіхівництва, фермери-практики, досвідчені селекціонері та садоводи, керівники розплідників, підприємств з переробки та експорту, представники Міністерства аграрної політики, закордоні гості, ЗМІ – усього 98 учасників.

     На семінарі було заслухано 13 докладів вчених, провідних фахівців,

2

Розглядалися дві культурі: грецький горіх і фундук. Вперше запропоновано систему межрядного заповнення в горіховому саду, що дозволяє окупити витрати вже за 2-3 роки.

Звіт у додатку № 1.

1.3.   м. Біла Церква, 18 квітня, Перша в 2017 році міжнародна конференція - «Прогресивні, інноваційні кроки в розвитку горіхівництва. Особливості створення горіхових садів» .

3

Розглянуті новітні підходи до технології створення інтенсивних садів, передові технології та агроприйоми, практичні програми збільшення рентабельності та окупності вкладень, практичні питання щодо вибору та оформленню земельної ділянки, посадки саду грецького горіха та фундука в комплексі – від ґрунтових вишукування, проектування до посадки та догляду за садом, алгоритм створення інтенсивного горіхового саду, системний підхід до переробки, реалізації, експорту, горіхової продукції.

Звіт у додатку № 2.

1.4. г. Львов 19 травня, Конференц зал готель «Львів»   науково – практичному семінарі «Розвиток горіхового бізнесу. Практичні поради по створенню горіхових насаджень. Глибока переробка горіха і горіхової сировини».    4          

У конференції взяли участь більше 100 фермерів, підприємців, жителів 4-х західних областей України      

         Звіт у додатку № 3.

 

1.5. м. Киев 9 червня 2017 року, Конференц-зал готелю «ТУРИСТ».   галузевого проекту «МІЛЬЙОНЕР З ГОРІШКА» .

Організатори: Українська горіхова Асоціація, Міністерство Аграрної політики і продовольства України, Інститут горіхоплідних культур.

Звіт повне відео на:   https://www.youtube.com/watch?v=zhmnAmbgG5I

 

1.6.  Дніпропетровська область 8 вересня «День саду».

На захід з'їхалися учасники з 8 областей України: фермери та підприємці, держслужбовці та працівники ЗМІ, гості з Азербайджану і Туреччини зареєструвалися на форумі «День саду горіхоплідних культур» - унікальна подія для України - перший раз на території одного району Дніпропетровської області на підприємстві «Екосад »зібралися десятки фермерів і підприємців, які бажають розпочати або зміцнити свій горіховий бізнес.

 сад

Звіт у додатку № 4.

1.7. Житомирська область, місто Андрушівка. 22 вересня. Проведення семінару по вирощуванню щеплених саджанців Волоського горіха

Організатор ПП. «Імпак». Від Ассоціації брав участь Юдин Г.А. – Віце-Президент Ассоціації.

 

1.8. 29-30 сентября г. Умань Черкаської обл. ,Національний дендрологічний парк "Софіївка" Національна Академія Наук України.

Науково - практичний семінар: «Сьогодення горіхового бізнесу Україні. Новації в технології». "Розвиток, виробництво, переробка».                              

   Девіз: «Кожен житель Україні повинен бути здоровим і заможним"

Звіт у додатку № 5.

Софиевка

 

Софиевка зал

1.9. Запоріжжя 1-2 жовтня. Перший регіональний Форум «Посилення можливий сільгоспвіробніків малого та СЕРЕДНЯ бізнесу через розвиток виробництва плодовоягідніх, овочевих культур та вирощування Нових нішевіх культур»

ЦПБ м. Запоріжжя за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку врамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу у ВЦ«Козак-Палац». Основною метою форуму є посилення можливостей малих та середніх фермерських господарств та інших зацікавлених учасників.    Від Ассоціації брав участь Юдин Г.А. – Віце-Президент Ассоціації.

1.10.  Киев  5 по 7 грудня 2017 року ВГО «Українська горіхова Асоціація» приймала участь у міжнародній виставці “Fresh business expo 2017».   На виставку прибули представники 10 країн, серед яких Польща, Білорусія, Німеччина, Франція, Бельгія і Південна Корея. При цьому, найбільше представників з України - це малі або середні підприємства агропромислового комплексу.

       8   9

Перший раз ми показали широкий асортимент інноваційної продукції переробки горіха, сучасну технологію отримання саджанців шляхом in-vіtrо, нові промислові сорти горіха волоського і фундука.

Наш стенд викликав величезний інтерес у відвідувачів виставки. Ми домовилися про подальшу співпрацю з банком «Credit Agricole , Ukraine international chamber of commerce, Embassy of the United State of America, підприємствами «Русбана інжинерінг», «Interberry Folsazh», «RB LLC», «Deniz Fidancilik», «Чумацкиий шлях», «Спектум», рядом компаній з Туреччини, професійними журналами, фермерами, мешканцями України.

 

1.11.    7 грудня 2017 року в Конференц-залі готелю «Турист» проведена заключна в 2017 році міжнародна конференція «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка».

На конференції зареєстровано 160 учасників зі більшості областей України, а також гості з Узбекистану, Молдови, Польщі, Туреччини.  

11

Звіт у додатку № 6.

2.Партнерские Меморандумы, Договора о сотрудничестве:

2.1. Про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Українська горіхова Асоціація» та Громадською організацією «Асоціація фермерів та приватних землевласників України»

2.2. МЕМОРАНДУМ п роспівробітництво с Громадська організація «Зелені ініціативи Рівного», в особі голови Скрипчука Петра Михайловича,

2.3 Договор о сотрудничестве с Общество с ограниченной ответственностью «Пепениера Помиколэ Войнешть» в лице директора ТЫРСЫНЭ Ион,

2.4. Про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Українська горіхова Асоціація» та   Асоціація «Земельна спілка України», в особі президента Кошиля Андрія Григоровича

2.5. Договор о сотрудничестве с Республиканское научно-производственное дочернее унитарное предприятие Институт плодоводства НАН Белоруссии

2.6. Про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Українська горіхова Асоціація» та   Інститут садівництва НААНУ надалі “Інститут”, в особі директора, доктора сільськогосподарських наук, академіка УААН Гриник Ігор Володимирович

2.7. ДОГОВІРИ ПРО СПІВПРАЦЮ з Вінницьким Національним Аграрним Університетом в особі ректора Мазур Віктор Анатолійовича;

Національним лісотехнічним університетом України в особі ректора Туниця Юрія Юрійовича, академіка НАН України, доктора економічних наук, професора;

Національним університетом харчових технологій в особі ректора Українця Анатолія Івановича

  1. Новации в организации и работе Ассоциации:

3.1. Створено Департамент по роботі з воїнами АТО. До кінця року чисельність учасників склала 209 чоловік. За нашою програмою створюються сервісні кооперативи для спільної посадки горіхових садів.

Положение про Департамент у Додатку № 7

3.2.   Працює «Школа молодого горіховода».

Програма Школи у Додатку №8

3.3. Постійно приймаємо участь у засіданні Громадської Ради при Мінагропром.

Повний звіт на диску з усіма додатками надсилається належним платежем на Нову пошту на умовах заочної участі у конференції.

Календарь событий

Январь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Реклама

 

Яндекс.Метрика
https://www.facebook.com/

Украинская Ореховая Ассоциация © 2017
Разработка сайта